Veterinarian
Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna
RYDLÓWKA powstała na bazie doświadczenia i pasji naszych lekarzy i łączy 3 filary medycyny weterynaryjnej - kardiologię, onkologię i chirurgię.
Zapewniamy bogate zaplecze diagnostyczne i chirurgiczne.
Kierujemy się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.
In office
LU4, 21 Rydlówka, Kraków, 30-363
(wejście na przeciwko sklepu Żabka, obok żłobka )
Monday
9:00 AM
-
8:00 PM
Tuesday
9:00 AM
-
8:00 PM
Wednesday
9:00 AM
-
8:00 PM
Thursday
9:00 AM
-
8:00 PM
Friday
9:00 AM
-
8:00 PM
Saturday
10:00 AM
-
3:00 PM
Sunday
Closed
142 Reviews
Karolina K.
Pani weterynarz powiedziała, że nie jest w stanie zaszczepić psa z powodu podwyższonej temperatury, wywołanej silnym stresem. Podała zastrzyk przeciwgorączkowy, przepisała leki na uspokojenie i kazała wrócić następnego dnia po ich podaniu. Następnego dnia poszłyśmy, ale do innej kliniki. Szczepienie odbyło się tam w dużo spokojniejszej atmosferze i bez nadmiernego stresu, mimo tego że finalnie zrezygnowałam z podawania jakichkolwiek leków przed wizytą. Weterynarz u której byłyśmy na pierwszej wizycie wykazała się złym podejściem do lękowego zwierzaka. Dodatkowo mam wrażenie, że zostałam naciągnięta na dodatkowe koszta związane z zastrzykiem i lekami, które finalnie okazały się zupełnie zbędne. Daje dwie gwiazdki jedynie ze względu na miłą i pomocną panią pracującą na recepcji.
Maszczenko-Piwowarczyk N.
Jak zwykle Nafania zadowolona i spokojna Polecam serdecznie
Agnieszka S.
Wspaniała opieka, szczegółowy wywiad, kompleksowe podejście do pacjenta, wykonane wszystkie niezbędne badania i pokierowanie nas, jak dalej opiekować się pupilem, żeby mu ulżyć przy refluksie. To była nasza pierwsza wizyta w tym miejscu i jesteśmy pozytywnie zaskoczeni z jakim podejściem się spotkaliśmy - profesjonalizm, empatia dla pieska i rzetelne podejście do sprawy.
Ivan S.
Bardzo dziękujemy tym wspaniałym weterynarzom za troskę, profesjonalizm i niezwykle ciepłe podejście! Wszystko było po prostu wspaniałe — lekarze byli bardzo uprzejmi, uważni i życzliwi. Do kotki podchodzili z ogromną delikatnością i ostrożnością, było widać, że naprawdę kochają zwierzęta i szczerze się o nie troszczą. Atmosfera była bardzo przyjemna, a sami lekarze zrobili na nas wrażenie wspaniałych ludzi. Zostaliśmy z jak najlepszymi wrażeniami.